
Schmidt Mária 10 legdurvább Amerika-ellenes kirohanása
A Fidesz-közeli történészasszony időnként a legelvakultabb orosz propagandaoldalakon is túltesz. Válogatás az elmúlt 1 év interjúiból.
1. A Törökszentmiklósi Mezőgazdasági Zrt. különböző tanulmányokat írt a kazah mezőgazdaságról. A céget amúgy az a Horváth László vezeti, aki a Bors szerint 22 éve jó barátja Fazekas miniszternek, és annyira elfogulatlan, hogy jelenleg is Kazahsztán tiszteletbeli konzulja.
2. Öt tanulmányt írtak a kazah mezőgazdaságról 40 millió forintért:
3. Egy írásbeli kérdésre válaszolva Fazekas miniszter közzétette a tanulmányokat a parlament honlapján.
4. 505 oldal, a képekből a 444 adott ízelítőt.
Mint „visszaélő” adatigénylő már hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy megírják a választ, kinyomtatják, lefotózzák, azt beszkennelik 90 fokban elfordítva, és úgy küldik el, szóval meglepődtem, hogy ennek a pdf-nek a szövege teljesen rendben másolható.
Az első tanulmány a kazah juhtenyészésről szól, ez 8 millió forint volt, ami 2 évi bérem.
Kiválasztottam belőle 3 mondatot:
Bemásoltam a Google-ba:
És tessék, hát nem megírták már 6 évvel korábban?!
Kurva Gyurcsány!
Köcsög Soros!
Előfizetőket keresünk – támogasd az Átlátszó munkáját havi 1000 forinttal! Függetlenségünk záloga a közösségi finanszírozás.
Bankszámlaszám: 12011265-01425189-00100001
Bank neve: Raiffeisen Bank
Számlatulajdonos: Átlátszónet Alapítvány
1084 Budapest, Déri Miksa utca 10.
IBAN (EUR): HU36120112650142518900400002
IBAN (USD): HU36120112650142518900500009
SWIFT: UBRTHUHB
Számlatulajdonos: Átlátszónet Alapítvány
1084 Budapest, Déri Miksa utca 10.
Bank neve és címe: Raiffeisen Bank
(H-1133 Budapest, Váci út 116-118.)
Támogasd a munkánkat az Átlátszónet Alapítványnak küldött PayPal adománnyal! Köszönjük.
Havi 5400 Ft Havi 3600 Ft Havi 1800 Ft Egyszeri PayPal támogatásHa az 1 százalékodat az Átlátszó céljaira, projektjeire kívánod felajánlani, a személyi jövedelemadó bevallásodban az Átlátszónet Alapítvány adószámát tüntesd fel: 18516641-1-42
1% TÁMOGATÁS
A Fidesz-közeli történészasszony időnként a legelvakultabb orosz propagandaoldalakon is túltesz. Válogatás az elmúlt 1 év interjúiból.
Megkérdeztük a chatbotot, mit gondol hazánkról. Nem sok jót sajnos.
És közben a baloldalt szidják, mert tüntetni és "lázítani" akart. Tragikomikus helyzet a kalocsai kórház környékén.
Majd az állam kifizeti a hiányt, hiszen állami cég.
Támogasd a munkánkat banki átutalással. Az adományokat az Átlátszónet Alapítvány számlájára utalhatod. Az utalás közleményébe írd: „Adomány”, köszönjük!