
Schmidt Mária 10 legdurvább Amerika-ellenes kirohanása
A Fidesz-közeli történészasszony időnként a legelvakultabb orosz propagandaoldalakon is túltesz. Válogatás az elmúlt 1 év interjúiból.
Sajnos már rég volt egy igazi jó kis performansz, olyan sírvaröhögős önégető politikai akció, ami mindenhonnan nézve vérciki az előadóra, aki márpedig teljesen komolyan veszi magát, és fapofával képes végigcsinálni a legóvodásabb szintű baromságot is.
Tegnap a szocik csináltak végre egyet, így mi kiröhöghetjük magunkat, a Ferit és az „elmúltnyolcévet” lassacskán/egyre jobban visszasíró, amnéziás választópolgárok meg talán kijönnek a delíriumból.
Arról van szó amúgy, hogy Orbán állítólag egyszer zártkörben azt mondta, hogy „Ha az IMF jön, én megyek”, ezért az első tárgyalási napon „az MSZP és ifjúsági szervezete, a Societas kölyökpezsgővel és aprósüteménnyel ünnepelte Orbán Viktor általuk várt távozását”.
Török Zsolti beszélt egy rágózó gorilla kinézetű ifjúszoci arc (Bihal Dávid) társaságában. Galéria.
Zsoltinak ez nem volt elég, élő adásban konfettizett Kálmán Olgánál.
(via tumblr)
Áprilisban a Köztársaság Kövénél zászlóznak, most meg piknik és konfetti…. a VÁLTÓPÁRT!
Bankszámlaszám: 12011265-01425189-00100001
Bank neve: Raiffeisen Bank
Számlatulajdonos: Átlátszónet Alapítvány
1084 Budapest, Déri Miksa utca 10.
IBAN (EUR): HU36120112650142518900400002
IBAN (USD): HU36120112650142518900500009
SWIFT: UBRTHUHB
Számlatulajdonos: Átlátszónet Alapítvány
1084 Budapest, Déri Miksa utca 10.
Bank neve és címe: Raiffeisen Bank
(H-1133 Budapest, Váci út 116-118.)
Támogasd a munkánkat az Átlátszónet Alapítványnak küldött PayPal adománnyal! Köszönjük.
Havi 5400 Ft Havi 3600 Ft Havi 1800 Ft Egyszeri PayPal támogatásHa az 1 százalékodat az Átlátszó céljaira, projektjeire kívánod felajánlani, a személyi jövedelemadó bevallásodban az Átlátszónet Alapítvány adószámát tüntesd fel: 18516641-1-42
1% TÁMOGATÁS
A Fidesz-közeli történészasszony időnként a legelvakultabb orosz propagandaoldalakon is túltesz. Válogatás az elmúlt 1 év interjúiból.
Megkérdeztük a chatbotot, mit gondol hazánkról. Nem sok jót sajnos.
És közben a baloldalt szidják, mert tüntetni és "lázítani" akart. Tragikomikus helyzet a kalocsai kórház környékén.
Majd az állam kifizeti a hiányt, hiszen állami cég.
Támogasd a munkánkat banki átutalással. Az adományokat az Átlátszónet Alapítvány számlájára utalhatod. Az utalás közleményébe írd: „Adomány”, köszönjük!